WYJAZD DO WARSZAWY W DNIU 3.09.2017r !!!

Opublikowany przez Lipiec 7, 2017 21:13

Rozmiar czcionki : A- A A+

Drodzy przyjaciele !

 

Sezon wakacyjny w pełni,pogoda dopisuje,natomiast my nie próżnujemy.

Nasz Sponsor Strategiczny – Firma MIWO Usługi Transportowe w osobie Pana Michała Wojciechowskiego zwrócił się do nas z gorącą prośbą.Mianowicie ,Pan Michał dnia 3 września br. organizuje w Kobyłce pod Warszawą akcję charytatywną w postaci meczu pomiędzy Jastrzębskim Węglem a ONICO Politechniką Warszawa.Oprócz samego spotkania będzie zorganizowana licytacja pamiątek siatkarskich.Cała akcja ma szczytny cel – wsparcie finansowe w leczeniu ciężko chorego Łukasza,którego każdy dzień związany jest z walką o życie w związku z wypadkiem komunikacyjnym w którym brał udział.

Liczymy,że po raz kolejny Wasze olbrzymie serducha nie pozostaną obojętne na ludzkie cierpienie i wspólnie dołożymy starań,aby 3 września hala w Kobyłce rozbłysła naszymi BARWAMI, a nasz doping poniósł naszych siatkarzy do zwycięstwa w ważnym meczu testowym przed nadchodzącym sezonem.

Uwzględnijcie proszę powyższą datę w swoim letnim grafiku,abyśmy wspólnie pokazali wsparcie dla Łukasza,który w życiu ma nieprawdopodobnie ciężej od nas oraz wsparli Pana Michała w kolejnej akcji pod jego przewodnictwem.

Zapisy zakończone.

Wyjazd nastąpi 3 września 2017r o godz. 4.30.

Godziny akcji : 11.30 – 18.00.