Jesteśmy najlepsi!!!

Opublikowany przez Wrzesień 25, 2017 15:10

Rozmiar czcionki : A- A A+

W dniach 22 – 24 września 2017 w miejscowości Borowice koło Karpacza odbył się turniej siatkarski Klubów Kibica pod hasłem ,,Razem dla siatkówki”, zorganizowany przez Klub Kibica Cuprum Lubin. Oprócz gospodarzy, do sportowej walki o trofea stanęły również ekipy z Polic, Bielska – Białej, Bełchatowa oraz Jastrzębia.

Wszystkie siatkarskie pojedynki miały miejsce w sobotę, 23 września. System rozgrywek zakładał, że zagra „każdy z każdym”.

Drużyna Klubu Kibica KS Jastrzębie, odziana w piękne zielono – czarno – żółte stroje, swój pierwszy mecz przegrała z BBTS-em Bielsko – Biała 1-2. Nasi zawodnicy jednak nie przejęli się porażką i w kolejnych starciach to Oni zeszli z boiska jako zwycięzcy, pokonując kolejno KK Cuprum Lubin oraz KK Chemika Police. Oba pojedynki zakończyły się wynikiem 2-0 dla jastrzębian. Do boju graczy zagrzewał niezawodny Darek wraz ze swoim werbelkiem. Ostatnie spotkanie, z Klubem Kibica Skry Bełchatów, jastrzębianie wygrali po zaciętej walce 2-1. Tym samym zgromadzili najwięcej punktów w tabeli i mogli odebrać złote medale oraz wspaniały puchar. Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawiała się następująco:

1. KK Jastrzębie

2. KK Skra Bełchatów

3. KK BBTS Bielsko – Biała

4. KK Cuprum Lubin

5. KK Chemik Police

Wieczorem,  po zakończeniu zmagań sportowych, nadszedł czas na integrację wszystkich uczestników, a zainteresowani kibice wspólnie oglądali mecz o Superpuchar Polski.

Oprócz medali, pucharu, pamiątkowych koszulek i dziesiątek zdjęć drużyna KK Jastrzębie przywiozła z turnieju mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

Wszystkim członkom zwycięskiego teamu serdecznie gratulujemy. Jesteśmy z Was dumni!