Przyśpiewki

La la la la la la la Heeej Jastrzębie La la la la la la la Heeej Jastrzębie
————————————————-

Nasz KaeS Nasz KaeS Nasz KaeeeS … Nasz KaeS Nasz KaeS Nasz KaeeeS… [przerwa] Nasz KaeS – NASZ KaeS!!!

Dziś wszyscy są szczęśliwi [JEST!], Bo nam Jastrzębie gra [JEST!], I tylko nasze Jastrzębie [JEST!], Zwycięstwo pewne ma! [JEST!]

Do boooju Jastrzębie, do boooju Jastrzębie, marsz, marsz, marsz do booojuu marsz! – zwycięstwo czeka Nas

W górę serca! Jastrzębie wygra mecz, Jastrzębie wygra mecz, Jastrzębie wygra mecz…

Jastrzębie pany – trójkolorowe szatany, Jastrzebie paany – trójkolorowe szatany!

Pierwszy set, drugi set, trzeci leci… na tablicy 2:0 się świeci, co za szał, co za szał, co za radość, ta drużyna z (nazwa miasta, np Bełchatowa) to słabość

Chcemy zwycięstwa Jastrzębie chcemy zwycięstwa x2

Jesteśmy z Wami, Jastrzębie jesteśmy z Wami x2

Czy wygrywasz czy nie, ja i tak KOCHAM Cię, w moim sercu JASTRZĘBIE !!! i na dobre i na złee… lalalalalalalala

Tyylkooo Jaastrzęęębie, Naasze Jaastrzęębie ……..

KS, KS kocham Cię, Tobie oddam serce swe, serce swoje jedyne, oddam swojej drużynie

Wczoraj obiecałaś mi na pewno że 3 punkty dzisiaj będą – a ja wierzyłem Ci! Nasza, nasza wiara niezachwiana, bo jest w Tobie zakochana-swoich kibiców masz! Hej! Hej! Jastrzębie ukochana ma drużyno, wygrała byś ten mecz, ten ważny mecz.

Nie dla nas jest porażki smak, nie dla nas forma zła! Czekaliśmy już tyle lat, mistrza Polski nadszedł czas.
Do boju marsz, Jastrzębie, kibiców masz, Jastrzębie, jesteśmy tu z Tobą, krzyczymy, wołamy, na punkty czekamy.

Cała Polska wzdłuż i wszerz, śpiewa z nami tę pieśń, cała Polska o tym wie, że najlepsze Jastrzębie!